STAZOKNA

Doplňkový sortimentV rámci ucelené nabídky firmám i jednotlivým zákazníkům nabízíme veškerý sortiment výrobků spojených s dodávkami a servisem oken a dveří.

Parapetní desky a plechy
Začisťovací PVC lišty
Montážní plechy a pásky
Montážní pěny
Parotěsné a paropropustné fólie
Předokenní a nadokenní rolety
Garážová vrata
Žaluzie
Markýzy
Čistící a opravné sady
Sítě proti hmyzu

Parapety

Součástí našich dodávek mohou být též parapetní plechy pro vnější stranu oken a parapetní desky pro interiérovou stranu.

Vnější parapetní plechy

V naší nabídce figurují jak standardní parapetní plechy z pozinkovaného plechu, titanzinku nebo mědi montované po montáži oken klasickým klempířským způsobem, tak moderní materiály jako jsou hliník (v různých barvách a modifikacích). Vzhledem k charakteru stavby a k finančním možnostem našich zákazníků navrhujeme a používáme všechny z uvedených možností. Nejpoužívanějšími typy jsou však, díky své výhodnosti z hlediska porovnání "cena-životnost-desig", hliníkové a laminátové parapety.

Vnitřní parapety

V oblasti vnitřních parapetních desek lze nabídnout tyto základní materiály:

PVC - v různých modifikacích, tloušťkách a barvách

DTD - vysokotlaká polaminovaná dřevotříska

Pro komerční a obytné prostory s nižšími nároky doporučujeme některé z PVC parapetů. Lehko se udržují, mají dobré isolační vlastnosti a jsou cenově méně náročné. Většinou nejsou pochozí a hrozí zde větší riziko poškození povrchu. Omezený výběr dekorů a barev.

Pro obytné prostory prosazujeme DTD parapety v provedení s nosem či bez.
Tento typ parapetu nabízí velice příjemný vzhled a díky nepřebernému množství dekorů a barev umožňuje vhodné estetické variace. Pevnost materiálu a jeho velice odolná povrchová úprava (deska kuchyňské linky) zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti povrchovému opotřebení.

DTD parapet
Nabízíme také sítě proti hmyzu


STAZOKNA

StazOkna - © 2008, Všechna práva vyhrazena, Vytvořilo : Grafické studio illusion pictures - http://studio.illusion-pictures.cz