STAZOKNA

Dřevěná okna WINWOOD

STAZOKNA


Dřevěná STAZOKNA díky dvěma nezávislým provozům dokážeme dodat v celé výrobní škále od standardních EURO IV výrobků z třívrstvé lepené lamely přes dřevěná okna kombinovaná s hliníkem, až po kombinovaná špaletová okna se subtilními křídly vhodnými i pro památkově chráněné objekty.
Aktivním podílením se na vývoji vhodných konstrukcí a projektováním fasádních celků, se dokonale orientujeme ve složité problematice vhodného výběru dřevěných konstrukcí při výměnách oken v památkových zónách i ve standardních objektech bez speciálních nároků.
Kombinací lamelového systému, počtu těsnících prvků, bezpečnostních prvků kování a použitím vhodného skla, jsme schopni dodat širokou paletu oken vhodných jak pro ekonomické stavby rodinného typu, tak pro náročné projekty a pasivní domy.

Předností dřevěných oken jsou především jejich tepelně isolační vlastnosti, velká barevná variabilita, vysoká tvarová stálost a přirozená ekologie.

EURO78


Charakteristika výrobku

Profil - EURO IV 68, 78, 88, 92

Dřevina - smrk, borovice, meranti, (zakázkově dub a kombinace a AL či vzácnými dřevinami)

Provedení - napojované i fixní

Povrchová úprava - třívrstvá a čtyřvrstvá povrchová úprava GORI, REMMERS či SIGMA

Kování - celoobvodové kování MACO, ROTO, SIGENIA

Zasklení - kompletní nabídka dvoj a trojskel, bezpečnostních a speciálních modifikací (blíže "zasklení" v sekci Plastová okna)

Špaletová okna

Speciální kategorii dřevěných oken tvoří okna špaletová a to buď v provedení věrné kopie dle stávajících oken, případně v kombinaci s izolačním sklem či s profilem EURO IV na vnitřní či vnější straně.
Všechna tato řešení podléhají nárokům na zachování vzhledu a historické hodnoty oken v památkově chráněných oblastech a budovách v kombinaci s tepelně-isolačními vlastnostmi těchto dobových výplní.

Okna pro historickou zástavbu

Alternativou pro zachování tvaru stávajících oken v historických objektech je též speciální profilace se zúženým křídlem klasického EURO IV 68 okna s izolačním dvojsklem

STAZOKNA

StazOkna - © 2008, Všechna práva vyhrazena, Vytvořilo : Grafické studio illusion pictures - http://studio.illusion-pictures.cz