STAZOKNA

Předokenní rolety

Ve vyspělých zemích západní Evropy jsou rolety považovány za standardní prvek vybavení oken. Předokenní rolety si získávají stále větší oblibu, neboť díky své konstrukci se dají použít prakticky u všech typů dnes používaných oken.

Specifikace

1. Ochrana proti vloupání - profily jsou vyráběny z hliníkových pásů, které zaručují vysokou pevnost.

2. Stabilita - roletové profily vykazují enormní stabilitu a pružnost přičemž tyto ukazatele hrají významnou roli při použití profilů na větší rozměry rolet. Tyto profily se rovněž mohou pochlubit dlouhou životností a funkční jistotou, což je velmi dobrým znamením kvality.

3. Povrchová úprava - je provedena vysoce kvalitním lakem, který ochraňuje roletu před nežádoucí reakcí na sluneční paprsky.

4. Tepelná a zvuková izolace - profily jsou vypěněný kvalitní izolační PUR pěnou, která splňuje ekologickou nezávadnost. Provoz rolet je díky těmto profilům nehlučný a zároveň slouží jako vynikající tepelná a zvuková izolace.

5. Možnosti montáže - velkému zájmu kvalitního stavitelství byl podřízen vývoj předokenních rolet a dnes je lze zabudovat jak při samotné výstavbě nad či před samotné okno pod omítku, nebo dodatečně na okna a dveře již instalovaná.

6. Ovládání - vychází z potřeb a finančních možností uživatele; lze zvolit klasické manuální ovládání s navíjecím mechanizmem či klikou, motorové ovládání s tlačítkovými ovladači nebo inteligentní radiovou technikou napojenou na teplotní, větrná a bezpečnostní čidla.předokenní roleta s itegrovanou sítí proti hmyzu

>

>STAZOKNA

StazOkna - © 2008, Všechna práva vyhrazena, Vytvořilo : Grafické studio illusion pictures - http://studio.illusion-pictures.cz