STAZOKNA

Žaluzie

Interiérové a exteriérové žaluzie se za posledních několik let stali nezbytnou součástí našich domácností a kanceláří. Zdaleka neslouží jenom k zastínění, ale též k tepelné izolaci a v neposlední řadě hrají též roli estetickou. Naše společnost díky spolupráci s předními výrobci žaluzií nabízí velké množství produktů stínící techniky, které bez nadsázky najdou řešení pro každé okno, dveře či zimní zahradu.

Spektrum barev lamel a nosných konstrukcí zajisté najdou uplatnění i ve velice náročných interiérech.
paleta barev

Taktéž pro stylové interiéry máme řešení....

paleta barev


Interiérové žaluzie - horizontální

Interiérové žaluzie lze použít pro zastínění těchto typů oken
HIT


- plastová okna
- dřevěná EURO okna
- dřevěná špaletová okna
- předěly místností
- hliníková okna
- okna se zdvojenými skly
- střešní okna
- zimní zahrady


Jako ovládací prvek žaluzií pak lze zvolit
- nekonečný řetízek
- motor
- motor se solární energií
- šňůrku


Interiérová žaluzie - vertikální

vertikální
Vertikální látkové žaluzie jsou vhodné jako dekorační doplněk pro komerční prostory, při citlivém použití však dokáží efektivně vylepšit prostory pro bydlení. Zastínění vertikální žaluzií vychází z druhu a barvy použité látky. V naší nabídce najdete cca 50 druhů barev a odstínů v provedení PLAST, DŘEVO, LÁTKA. Variabilnost vertikálních žaluzií umožňuje různé druhy ovládání a skládání látkových lamel. Dle potřeby lze též realizovat obloukové či šikmé tvary.

vertikální
Látkové rolety

Látkové rolety se stávají stále častějším doplňkem interiérů díky svým nápaditým a působivým vzorům a především díky modernější mechanici s dlouhou životností. Představují ideální spojení efektivní dekorace a účinné ochrany proti slunečním paprskům. Díky některým speciálně upraveným druhům látek (pogumováním) dosahujeme prakticky úplného zamezení průniku světla. Tyto speciální látky jsou vhodné především do prostor pro spaní. Rolety jsou opatřeny vodícími lištami, které zabraňují v průniku světla po stranách rolety. Ovládání je řešeno estetickým tzv. nekonečným řetízkem na libovolné straně rolety.

Markýzy

Markýzami rozumíme látkové protisluneční zábrany. Kvalitní a odolné látky jsou upevněny na pohyblivé konstrukci.
Použití Markýzy se stále více uplatňují jako účinný prostředek ochrany proti slunci. Vzhledem ke svému umístění na fasádě domu dotvářejí celkový dojem obchodů, restaurací a hotelů. V poslední době jsou stále častěji využívány při zastínění teras rodinných domů.
Materiály Naše společnost používá látky evropských výrobců, jako je rakouský Sattler a italská Para. Konstrukce pocházejí od významného evropského výrobce Stobag (Švýcarsko). Hliníkové konstrukční prvky jsou povrchově chráněny venkovním komaxitem. Dosahuje se tak vynikající kvality povrchové úpravy a tím i dlouhé životnosti.


STAZOKNA

StazOkna - © 2008, Všechna práva vyhrazena, Vytvořilo : Grafické studio illusion pictures - http://studio.illusion-pictures.cz